Alexandru Agache
magánénekes


Bakonyi Marcell
magánénekes


Balczó Péter
magánénekes


Bartos Barna e.h.
zeneakadémiai hallgató


Bátki Fazekas Zoltán
magánénekes


Beöthy-Kiss László
magánénekes


Biri Gergely
magánénekes


Boncsér Gergely
magánénekes, a 2019/2020-as évad Kamaraénekese


Bretz Gábor
magánénekes, a 2012/2013-as évad Kamaraénekese


Brickner Szabolcs
magánénekes


Cseh Antal
magánénekes


Cser Ágoston e.h.
zeneakadémiai hallgató


Cser Krisztián
magánénekes


Cserhalmi Ferenc
magánénekes


Csölley Martin e.h.
zeneakadémiai hallgató


Daragó Zoltán
magánénekes


Dargó Gergely
magánénekes


Dékán Jenő
magánénekes


Dobák Attila
magánénekes


Egri Sándor
magánénekes


Endrész Ferenc e.h.
zeneakadémiai hallgató


Erdős Attila
magánénekes


Erdős Róbert e.h.
zeneakadémiai hallgató


Fekete Attila
magánénekes, a 2013/2014-es évad Kamaraénekese


Fokanov Anatolij
magánénekes, a 2017/2018-es évad Kamaraénekese


Fried Péter
magánénekes


Fülep Máté
magánénekes


Gábor Géza
magánénekes


Gavodi Zoltán
magánénekes


Geiger Lajos
magánénekes


Gulyás Bence
magánénekes


Hábetler András
magánénekes, rendező


Haja Zsolt
magánénekes, a 2019/2020-as évad Kamaraénekese


Hanczár György
magánénekes


Horváth István
magánénekes


Káldi Kiss András
magánénekes


Kálmán Péter
magánénekes


Kálmándy Mihály
magánénekes, a 2013/2014-es évad Kamaraénekese


Jonas Kaufmann
magánénekes


Kelemen Zoltán
magánénekes


Kiss András
magánénekes


Kiss Péter
magánénekes


Kiss Tivadar
magánénekes


Kiss-B. Atilla
magánénekes, Örökös Tag


Kőrösi András
magánénekes


Kósa Lőrinc e.h.
zeneakadémiai hallgató


Kovács István
magánénekes


Kovácsházi István
magánénekes, a 2015/2016-os évad Kamaraénekese


Kováts Kolos
magánénekes, Örökös Tag, Mesterművész


Kristofori Ferenc
magánénekes


Gregory Kunde
magánénekes


Köpeczi Sándor
magánénekes


Laborfalvi Soós Béla
magánénekes


László Boldizsár
magánénekes, a 2017/2018-es évad Kamaraénekese


Lindroos, Petri
magánénekes


Megyesi Zoltán
magánénekes


Hector Lopez Mendoza
magánénekes


Molnár Levente
magánénekes


David Adam Moore
magánénekes


Mukk József
magánénekes


Nagy Zoltán
magánénekes


Ninh Duc Hoang Long
magánénekes


Ódor Botond
magánénekes


Palerdi András
magánénekes, a 2016/2017-es évad Kamaraénekese


Pataki Bence
magánénekes


Pataky Dániel
magánénekes


Rab Gyula
magánénekes


Rácz István
magánénekes


Rezsnyák Róbert
magánénekes


Jürgen Sacher
magánénekes


Sándor Csaba
magánénekes


Szabó Bálint
magánénekes


Szappanos Tibor
magánénekes


Szegedi Csaba
magánénekes, a 2018/2019-es évad Kamaraénekese


Szeleczki Artúr e.h.
zeneakadémiai hallgató


Szemerédy Károly
magánénekes


Szenthelyi Krisztián e.h.
zeneakadémiai hallgató


Szerekován János
magánénekes


Szvétek László
magánénekes, a 2017/2018-es évad Kamaraénekese


Szüle Tamás
magánénekes


Tarjányi Tamás
magánénekes


Thammathi, Nutthaporn
magánénekes


Trinsinger, Heiko
magánénekes


Turpinszky Gippert Béla
magánénekes


Ujvári Gergely
magánénekes, a 2013/2014-es évad énekkari művésze


Varga Donát
magánénekes


Varga-Tóth Attila e.h.
zeneakadémiai hallgató


Ventre, Carlo
magánénekes


Yusif Eyvazov
magánénekes


Zajkás Boldizsár e.h.
zeneakadémiai hallgató


Ádám Zsuzsanna
magánénekesnő


Aleksandra Kubas-Kruk
magánénekesnő


Anna Netrebko
magánénekesnő


Anna Shapovalova
magánénekesnő


Bakonyi Anikó
magánénekesnő


Bakos Kornélia
magánénekesnő


Balga Gabriella
magánénekesnő, a 2019/2020-as évad Kamaraénekese


Balogh Eszter
magánénekesnő


Bátori Éva
magánénekesnő, Melis György-díjas


Bernáth Éva
magánénekesnő


Borzási Boglárka e.h.
zeneakadémiai hallgató


Brassói-Jőrös Andrea
magánénekesnő


Farkasréti Mária
magánénekesnő


Fenyvesi Gabriella e.h.
zeneakadémiai hallgató


Fodor Beatrix
magánénekesnő


Fodor Bernadett
magánénekesnő


Fodor Gabriella
magánénekesnő


Fürjes Anna
operaénekes


Gál Erika
magánénekesnő, a 2014/2015-ös évad Kamaraénekese


Sera Gösch
magánénekesnő


Haris Nadin
énekkari művész, a 2019/2020-as évad énekkari művésze


Heiter Melinda
magánénekesnő


Horti Lilla
magánénekesnő


Jónás Réka Piroska
magánénekesnő


Kálnay Zsófia
magánénekesnő


Károlyi Katalin
magánénekesnő


Katoh Hiroko e.h.
zeneakadémiai hallgató


Kerék Judit
énekkari művész


Kertesi Ingrid
magánénekesnő


Keszei Bori
magánénekesnő


Kiss Diána
magánénekesnő


Kolonits Klára
magánénekesnő, a 2013/2014-es és a 2018/2019-es évad Kamaraénekese


Komlósi Ildikó
magánénekesnő, a 2015/2016-os évad Kamaraénekese


Kriszta Kinga
magánénekesnő


Létay Kiss Gabriella
magánénekesnő, a 2014/2015-ös évad Kamaraénekese


Lukács Gyöngyi
magánénekesnő, Örökös Tag


Máthé Beáta
magánénekesnő


Megyesi Schwartz Lúcia
magánénekesnő


Megyimórecz Ildikó
magánénekesnő


Meláth Andrea
magánénekesnő


Mester Viktória
magánénekesnő


Miklósa Erika
magánénekesnő


Miksch Adrienn
magánénekesnő


Molnár Ágnes
magánénekesnő


Molnár Anna
magánénekesnő


Mráz Nikolett e.h.
zeneakadémiai hallgató


Nagy Zsófia
magánénekesnő


Nánási Helga
magánénekesnő


Németh Judit
magánénekesnő


Ortan Vivienne e.h.
zeneakadémiai hallgató


Pasztircsák Polina
magánénekesnő, a 2016/2017-es évad Kamaraénekese


Rácz Rita
magánénekesnő


Rálik Szilvia
magánénekesnő, a 2014/2015-ös évad Kamaraénekese


Rőser Orsolya Hajnalka
magánénekesnő


Rost Andrea
magánénekesnő


Sáfár Orsolya
magánénekesnő, a 2018/2019-es évad Kamaraénekese


Sahakyan Lusine
magánénekesnő


Sárközi Xénia
magánénekesnő


Schöck Atala
magánénekesnő, a 2016/2017-es évad Kamaraénekese


Simon Krisztina
magánénekesnő


Süle Damla e.h.
Zeneakadémiai hallgató


Sümegi Eszter
magánénekesnő, a 2012/2013-as és a 2015/2016-os évad Kamaraénekese


Szakács Ildikó
magánénekesnő


Szántó Andrea
magánénekesnő


Szemere Zita
magánénekesnő


Tímár Tímea
magánénekesnő


Topolánszky Laura e.h.
zeneakadémiai hallgató


Ulbrich Andrea
magánénekesnő


Vajda Júlia
magánénekesnő


Váradi Zita
magánénekesnő, a 2012/2013-as évad Kamaraénekese


Várhelyi Éva
magánénekesnő


Wiedemann Bernadett
magánénekesnő, Melis György-díjas


Zavaros Eszter
magánénekesnő


Zemlényi Eszter
magánénekesnő


Almási-Tóth András
rendező, művészeti igazgató


Anger Ferenc
rendező


Arnaud Bernard
rendező, látványtervező


Barta Dóra
koreográfus


Bogányi Tibor
karmester, rendező


Calixto Bieito
rendező


Delnon, Georges
rendező


Dömötör András
rendező


Fabio Ceresa
rendező


Hilbrich, Frank
rendező


Gábor Sylvie
rendező, játékmester


Harangi Mária
rendező, játékmester


Horváth Csaba
rendező


Káel Csaba
rendező


Kerényi Miklós Gábor
rendező


Michał Znaniecki
rendező


Nádasdy Kálmán
rendező, vezető főrendező, igazgató, Örökös Tag


Oberfrank Pál
rendező


Polgár Csaba
színművész, rendező


Rátóti Zoltán
rendező, színművész


Szabó Máté
rendező


Székely Kriszta
rendező


Szente Vajk
rendező


Szikora János
rendező, díszlettervező


Szinetár Miklós
rendező, intendáns,címzetes főigazgató, Örökös Tag, Mesterművész


Tarnóczi Jakab
rendező


Toronykőy Attila
rendező


Tulassay Ádám
rendező


Varga Bence
rendező, repertoár felügyelő


Vecsei H. Miklós
rendező


Vidnyánszky Attila
rendező


Widder Kristóf
rednező, koreográfus


Antonello Allemandi
Karmester


Bartal László
karmester


Benjamin Bayl
karmester


Bogányi Tibor
karmester, rendező


Cser Ádám
karmester


Dénes István
karmester


Déri András
karmester


Diego Matheuz
karmester


Dobszay Péter
karmester


Ertüngealp Alpaslan
karmester


Fabrizio Maria Carminati
Karmester


Francesco Lanzillotta
karmester


Frédéric Chaslin
Karmester


Gyüdi Sándor
karmester


Halász Péter
karmester


Hámori Máté
karmester


Héja Domonkos
karmester


Herzog Thomas
karmester


Hollerung Gábor
karmester


Jankó Zsolt
karmester


Kesselyák Gergely
első karmester, rendező


Kocsár Balázs
karmester, főzeneigazgató


Kollár Imre
karmester


Kovács János
karmester, Örökös Tag, Mesterművész


Leif Segerstam
karmester


Marc Piollet
karmester


Medveczky Ádám
karmester, Örökös Tag, Mesterművész


Michelangelo Mazza
karmester


Németh Pál
karmester


Oliver von Dohnányi
karmester


Paul Connelly
karmester


Petr Popelka
karmester


Pfeiffer Gyula
karmester, korrepetitor


Pier Giorgio Morandi
karmester


Rajna Martin
karmester


Silló István
karmester


Stefan Soltész
karmester


Szennai Kálmán
vezető korrepetitor, karmester


Thomas Kornél
Karmester


Tóth Sámuel Csaba
karmester, korrepetitor


Török Levente
karmester


Vajda Gergely
karmester


Vashegyi György
karmester


Alexander Sivaev
Világítástervező


Antonin Krizsanics
látványtervező


Balla Margit
grafikus


Barbara Karinska
jelmeztervező


Prisca Baumann
jelmeztervező


Beda Judit
jelmez kivitelező, jelmeztervező


Benedek Mari
jelmeztervező


Carlo Beraldo
asszisztens díszlettervező


Erik Berglund
világítástervező


Agnese Bertani
asszisztens jelmeztervező


Berzsenyi Krisztina
díszlet- és jelmeztervező


Bianca Imelda Jeremias
jelmeztervező


Olekszandr Bilozub
látványtervező


Boris Eifman
koreográfus, világítástervező


Joop Caboort
látványtervező


Csikós Attila
vezető díszlettervező, Örökös Tag, mesterművész


Csontos Balázs
világítástervező


Czeglédi Zsombor
képalkotó


Cziegler Balázs
díszlettervező


Magdalena Dabrowska
jelmeztervező


Keso Dekker
látványtervező


Thierry Dreyfus
Világítástervező


Paolo Fantin
díszlettervező


Fekti Balázs
látványtervező


Forray Gábor
vezető díszlettervező, Örökös Tag


William Forsythe
koreográfus, díszlet- és világítástervező


Freelusion


Fügedi Balázs
képalkotó


Füzér Anni
jelmeztervező


Gabriele Rupprecht
Jelmeztervező


Stephen Galloway
jelmeztervező


Gerdelics Miklós
vetített látvány


Győri Gabi
jelmeztervező


Sebastian Hannak
díszlettervező


Jan Hofstra
világítástervező


Horesnyi Balázs
díszlettervező


Horgas Péter
díszlettervező


Rebecca Hytting
Jelmeztervező


Johan Inger
koreográfus, látványtervező


Izsák Lili
Jelmeztervező


Jean-Pierre Gasquet
Világítástervező


Juhász Katalin
látványtervező


Moritz Junge
jelmeztervező


Kalászi Zoltán
díszlettervező


Kárpáti Enikő
jelmeztervező


Kees Tjebbes
világítástervező


Kentaur
díszlettervező


Khell Zsolt
díszlettervező


Kiégő Izzók
vizuális csoport, video mapping


Kirk Bookman
világítástervező


Kiss Benedek Kristóf
díszlettervező


Kovács Yvette Alida
jelmeztervező


Osbert Lancaster
látványtervező


Libor Katalin
látványtervező


Lisztopád Krisztina
jelmeztervező


M. Tóth Géza
rendező


Madarász 'Madár' János
világítástervező


Márk Tivadar
vezető jelmeztervező, Örökös Tag


Márkus Sándor
látványtervező


Menczel Róbert
díszlettervező


Nagy Tibor
animációtervező


Nagy Viktória
látványtervező


Németh Anikó
jelmeztervező


Nicole Pearce
Jelmez-és sminktervező


Nikon One
díszlettervező


Oláh Gusztáv
látványtervező, vezető főrendező, Örökös Tag


Olga Shaishmelashvili
Jelmeztervező


Giuseppe Palella
jelmeztervező


John Pawson
díszlettervező


Pilinyi Márta
látványtervező


Remete Kriszta
jelmeztervező, koreográfus


Rományi Nóra
jelmeztervező


Rózsa István
díszlettervező


Tiziano Santi
díszlettervező


Madeleine Schleich
díszlettervező


Stadler Ferenc
világítástervező


Joop Stokvis
jelmeztervező


Székely László
díszlettervező


Szelei Mónika
jelmeztervező


Szendrényi Éva
díszlettervező


Szikora János
rendező, díszlettervező


Szlávik István
díszlettervező


Carla Teti
jelmeztervező


Tihanyi Ildi
jelmeztervező


Tóth Bori
Jelmeztervező


Tóth Norbert
képalkotó


Vágó Nelly
vezető jelmeztervező, Örökös Tag


Hans van Manen
koreográfus, díszlet- és jelmeztervező


Vecsei Kinga Réta
Jelmeztervező


Velich Rita
jelmeztervező


Joke Visser
jelmeztervező


Vjacseszlav Okunyev
díszlet- és jelmeztervező


Volker Thiele
Díszlettervező


Zinovy Margolin
díszlettervező


Zoób Kati
jelmeztervező


Zöldy Z Gergely
látványtervező


Apáti Bence
magántáncos, koreográfus


Bakk Rebeka
koreográfus


Barta Dóra
koreográfus


Juhász Zsolt
koreográfus


Köntzei Árpád
koreográfus, zeneszerző


Lőcsei Jenő
koreográfus


Lukács András
koreográfus


Mihályi Gábor
koreográfus


Nádasdy András
koreográfus


Pataky Klári
koreográfus


Sarkissova Karina
első karakter magántáncosnő, koreográfus


Sebestyén Csaba
balettmester, koreográfus


Túri Lajos Péter
Koreográfus


Vári Bertalan
koreográfus


Venekei Marianna
első balettmester, gyakorlat- és próbavezető balettmester, koreográfus


Ballér Bianka
színművész


Csémy Balázs
színművész


Friedenthal Zoltán
színművész


Gáspár Sándor
színművész


Hoffmann Richárd
színművész


Kaszás Gergő
színművész


Kovács Tamás
színművész


Ladányi Júlia
színművész


Mészáros Máté
színművész


Miller Dávid
színművész


Ókovács Szilveszter
főigazgató


Ónodi Eszter
színművész


Pallag Márton
előadóművész


Péterfy Bori
színművész


Szemenyei János
musicalszínész


Szűcs Nelli
színművésznő


Tallós Andrea
színművésznő


Teleki Nagy Krisztián
fő statisztaszervező


Tompos Kátya
színművész


Tóth Ildikó
színművész


Varga Gabriella
színművésznő


Vida Péter
színművész


Wunderlich József
színművész


játékmesterek

Aczél András
rendező, játékmester


Frigyesi Tibor
játékmester


Gábor Sylvie
rendező, játékmester


Harangi Mária
rendező, játékmester


Kovács Katalin
rendezőasszisztens


Kovács Mária Anna
rendezőasszisztens


Kováts Andrea
főjátékmester, játékmester


Lázár Katalin
rendezőasszisztens


Magyar Orsolya
rendezőasszisztens


Mányik Albert
rendezőasszisztens


Niklai Judit
rendezőasszisztens


Tóth Erika
játékmester


Valkai Andrea
rendezőasszisztens


Varga Bence
rendező, repertoár felügyelő


dramaturgok

Matuz János
dramaturg


Bernd Krispin
dramaturg


Kenesey Judit
dramaturg


Mátrai Diána Eszter
dramaturg


Orbán Eszter
dramaturg


Perczel Enikő
dramaturg


Yvonne Gebauer
Dramaturg


korrepetitorok

Bartal László
karmester


Dallos Erika
korrepetitor


Doman Katalin
korrepetitor


Andrea Fernandes
korrepetitor


Hidegkuti Pálma
korrepetitor


Jean Klára
korrepetitor


Kálvin Balázs
korrepetitor


Katona Anikó
korrepetitor


Köteles Géza
karmester, korrepetitor


Mikó Szilvia
korrepetitor


Oberfrank Péter
karmester, korrepetitor


Salgó Tamás
korrepetitor


Szennai Kálmán
vezető korrepetitor, karmester


Tóth Sámuel Csaba
karmester, korrepetitor


Zsoldos Bálint
korrepetitor


ügyelők

Csányi László
ügyelő


Fehér Balázs
ügyelő


Fias Gábor
ügyelő


Gazsik Lóránt
ügyelő


Magyar Márton
ügyelő


Sipos Richard Pál
ügyelő


Stefán Tibor
ügyelő


Szabó Vilmos
főügyelő


Vághelyiné Szóka Ágnes
ügyelő


Vasdinnyey Bence
ügyelő


Zemlényi Mihály
ügyelő


súgók

Bányai Rita
fősúgó


Érsek Dóra
súgó


Komódi Judit
súgó


Lengyel Gábor
súgó


Mészáros Magdolna
súgó


Szilágyiné Barcsák Anna
súgó


statisztaszervezők

Herzog Tamás
statisztaszervező


Szeőke Zsuzsanna
statisztaszervező


Teleki Nagy Krisztián
fő statisztaszervező


festő- és szobrászműterem

Báró Péter
festőművész


Barta Gergely
festőművész


Bertha Tamás
festőművész, főfestő


Bíró Andrea
festőművész


Fericián László
festőművész


Illyés András
szobrászművész


Kovács Mária
festőművész


László Doru
festőművész


Resz Miklós
szcenikai vezető


Uzsaly Márton
festőművész