Társulat

Hajzer Nikolett

Hajzer Nikolett

gyermekkarvezető karnagy

Zenei tanulmányait a Magyar Állami Operaház Gyermekkarának tagjaként Gupcsó Gyöngyvér tanítványaként kezdte, majd a budapesti Városmajori Gimnáziumban folytatta Gráf Zsuzsanna növendékeként. Karvezetés diplomáját a budapesti ELTE-n szerezte Igó Lenke tanítványaként. 1996–2016 között a Magnificat Kórus tagja volt, 1998–2010 között az Angelica Leánykar tagjaként rendszeresen fellépett versenyeken és jelentős hazai, illetve külföldi koncerttermekben. 2010-ben a Pécsi Tudományegyetemen művészetterapeuta diplomát szerzett. 2006–2008 között a Városmajori Gimnázium, 2009–2013 között az Erkel Ferenc Általános Iskola, a Magyar Állami Operaház Gyermekkara bázis iskolájának tanára volt. Jelenleg az Alternatív Közgazdasági Gimnázium ének-zene tanára, 2012 óta a Magyar Állami Operaház Gyermekkarának korrepetitora. 2016 augusztusától a Magyar Állami Operaház gyermekkarának vezetője.

Előadásai az évadban

szeptember 6. 19:00
hangversenyszerű szimfonikus hangverseny
Gustav Mahler

8. szimfónia

Eiffel Műhelyház – Mozdonycsarnok
szeptember 26. 19:00
kortárs opera 18
Giacomo Puccini

Edgar

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
szeptember 29. 19:00
kortárs opera 18
Giacomo Puccini

Edgar

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
október 1. 20:00
hangversenyszerű szimfonikus hangverseny
Gustav Mahler

8. szimfónia

Eiffel Műhelyház – Mozdonycsarnok
október 2. 18:00
kortárs opera 12
Georges Bizet

Carmen

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
október 4. 19:00
mix opera 8
Szörényi Levente – Bródy János

István, a király

Erkel Színház – Nagyszínpad
október 5. 18:00
kortárs opera 12
Georges Bizet

Carmen

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
október 10. 11:00
mix opera 8
Szörényi Levente – Bródy János

István, a király

Erkel Színház – Nagyszínpad
október 10. 19:00
mix opera 8
Szörényi Levente – Bródy János

István, a király

Erkel Színház – Nagyszínpad
október 17. 19:00
mix opera 8 premier
Szörényi Levente – Bródy János

István, a király

Erkel Színház – Nagyszínpad
október 20. 19:00
mix opera 8
Szörényi Levente – Bródy János

István, a király

Erkel Színház – Nagyszínpad
október 22. 19:00
mix opera 8
Szörényi Levente – Bródy János

István, a király

Erkel Színház – Nagyszínpad
október 24. 19:00
mix opera 8
Szörényi Levente – Bródy János

István, a király

Erkel Színház – Nagyszínpad
október 25. 11:00
mix opera 8
Szörényi Levente – Bródy János

István, a király

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 1. 19:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 2. 19:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 3. 19:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 4. 19:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 5. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 5. 18:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 6. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 6. 18:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 8. 19:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 9. 19:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 10. 19:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 12. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 12. 18:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 13. 18:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 16. 19:00
hangversenyszerű opera 14
Ludwig van Beethoven

Fidelio

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 17. 19:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 18. 19:00
hangversenyszerű opera 14
Ludwig van Beethoven

Fidelio

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 19. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 19. 18:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 20. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 22. 19:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 23. 19:00
klasszikus opera 12
Giacomo Puccini

Bohémélet

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 24. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 25. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 25. 19:00
klasszikus opera 12
Giacomo Puccini

Bohémélet

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 26. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 26. 18:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 27. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 27. 19:00
klasszikus opera 12
Giacomo Puccini

Bohémélet

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 29. 18:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 30. 19:00
klasszikus opera 12
Giacomo Puccini

Bohémélet

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 31. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
január 2. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
január 2. 19:00
klasszikus opera 12
Giacomo Puccini

Bohémélet

Erkel Színház – Nagyszínpad
január 3. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
január 9. 11:00
kortárs opera 4
Wolfgang Amadeus Mozart

Parázsfuvolácska

Erkel Színház – Nagyszínpad
január 9. 19:00
klasszikus opera 12
Giacomo Puccini

Bohémélet

Erkel Színház – Nagyszínpad
január 10. 11:00
kortárs opera 4
Wolfgang Amadeus Mozart

Parázsfuvolácska

Erkel Színház – Nagyszínpad
január 23. 11:00
kortárs opera 4
Wolfgang Amadeus Mozart

Parázsfuvolácska

Erkel Színház – Nagyszínpad
január 24. 11:00
kortárs opera 4
Wolfgang Amadeus Mozart

Parázsfuvolácska

Erkel Színház – Nagyszínpad
január 30. 11:00
kortárs opera 4
Wolfgang Amadeus Mozart

Parázsfuvolácska

Erkel Színház – Nagyszínpad
január 31. 11:00
kortárs opera 4
Wolfgang Amadeus Mozart

Parázsfuvolácska

Erkel Színház – Nagyszínpad
március 12. 20:00
klasszikus opera 16
Jules Massenet

Werther

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
március 14. 19:00
klasszikus opera 16
Jules Massenet

Werther

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
március 19. 20:00
klasszikus opera 16
Jules Massenet

Werther

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
március 21. 19:00
klasszikus opera 16
Jules Massenet

Werther

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
március 27. 19:00
klasszikus opera 16
Jules Massenet

Werther

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
március 28. 19:00
félszcenír opera 10
Johann Sebastian Bach – Felix Mendelssohn-Bartholdy

Máté-passió

Eiffel Műhelyház – Bánffy-terem
április 2. 17:00
kortárs opera 16 premier
Richard Wagner

Parsifal

Erkel Színház – Nagyszínpad
április 3. 19:00
félszcenír opera 10
Johann Sebastian Bach – Felix Mendelssohn-Bartholdy

Máté-passió

Eiffel Műhelyház – Bánffy-terem
április 5. 17:00
kortárs opera 16
Richard Wagner

Parsifal

Erkel Színház – Nagyszínpad
április 8. 17:00
kortárs opera 16
Richard Wagner

Parsifal

Erkel Színház – Nagyszínpad
június 1. 20:00
klasszikus opera 16
Jules Massenet

Werther

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
június 3. 20:00
klasszikus opera 16
Jules Massenet

Werther

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
június 25. 20:00
kortárs opera 16 premier
Georges Bizet

Carmen

Margitszigeti Szabadtéri Színpad
június 27. 20:00
kortárs opera 16
Georges Bizet

Carmen

Margitszigeti Szabadtéri Színpad